JABLUNKOV, REGION / Gorolski Święto, i když je to především folklorní akce, nabízí také řadu atrakcí, které přímo nesouvisejí s folklórem, ale s horami.

Mluvíme o turistickém pochodu Rajd „O kyrpce Macieja“, který se koná vždy v sobotu dopoledne. Jeho účastníci mají na výběr z několika tras různých délek, které je dovedou do jablunkovského Městského lesa k cíli pochodu a na program Gorolskigo Święta.

Účastníci pochodu se dostanou do Městského lesa na základě osobní karty účastníka pochodu. Zakončení pochodu je naplánováno na 14.45. Účastníci pochodu obdrží poukázku na jídlo v ceně 30 Kč, diplom a plaketu.

V 15.00 začíná sobotní program Gorolskigo Święta. Účastníci pochodu, kteří chtějí zůstat v Městském lese po 15.15, jsou povinni si zakoupit vstupenku na tuto akci. Všichni účastníci pochodu mají v sobotu 3. srpna nebo v neděli 4. srpna možnost zakoupit levnější vstupenku na Gorolski Święto. Přesná pravidla pochodu naleznete zde.

(indi)

Štítky: ,

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie.