KARVINÁ / Otevřenou 5. června v budově Regionální knihovny na Masarykově náměstí v Karviné-Fryštátě výstavu „Umělci SAP 2019“, která měla být přístupná pouze do konce června, lze navštívit až do 30. července během otevírací doby knihovny.

Členové Polského sdružení umělců v České republice zde prezentují svá nejnovější díla. „Nemáme společné téma ani vizi, každý představuje to, co je mu nejblíže. Myslím, že si každý najde něco pro sebe,“ uvedla během vernisáže předsedkyně SAP Barbara Kowalczyk.

Součástí výstavy jsou kromě obrazů Barbary Kowalczyk také díla Dariny Krygielové, Moniky Milerské, Ewy Ćmok, Barbary Tomanek, Agnieszky Pawlitko, Beaty Haltofové, Małgorzaty Wojdyło, Agaty Kalety, Józefa Dronga, Zbigniewa Kubeczky, Pawla Wałacha.

Štítky:

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023-2024.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.