MILÍKOV / Právě teď v Milíkově vrcholí poslední přípravy před premiérou. Jako každým rokem na Velikonoce amatérské divadlo Místní skupiny Polského kulturně-osvětového svazu v Milíkově-Centrum se předvede v nové divadelní hře. Tentokrát je v plánu premiéra  komedie Flaška aneb jak to kdysi bývávalo (Flacha czyli Jak to han downi było).

Hru opět napsali Irena a Jan Czudkowi, režisérkou je Halina Wacławek. Na divadelních prknech se předvedou: Dorota Hóta, Jolanta Mitręga, Urszula Mazur, Renata Staszowska, Kazimierz Sikora, Damian Sikora, Władysław Niesłanik, Andrzej Mazur, Jan Sikora, Józef Wacławek, Ryszard Staszowski.

Představení divadelního ansámblu z Milíkova se těší obrovským zájmem, v hledišti je pokaždé narváno. Proto pořadatelé připravili hned několik termínu představení, které se bude konat v tamním Domě PZKO: 1.dubna (premiéra),  následně pak 8., 14. a 15. dubna, vždy v 16 hod.

(red)

Štítky: , , , ,

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.