KOŠAŘISKA / Spolek beskydských kuchařů zve na třetí ročník akce Nordic Walking – Beskydy, která se uskuteční 22. října. S oblíbenými holemi bude možné absolvovat trasy od 2,5 do 5 km.

Účastníci budou rozděleni do tří kategorií – děti, ženy a muži. Základem pro zařazení do věkových kategorií je však účast alespoň pěti osob v dané kategorii.

Jednotlivé kategorie:

děti od 5 do 12 let ( odděleně dívky a chlapci),
mládež ve věku 13 až 17 let ( odděleně dívky a chlapci),
dospělí podle kategorií ( odděleně ženy a muži)
18 – 35 let
36 – 55 let
56 – 65 let
oldboys – starší 66 let

Vzdálenost bude přizpůsobena kategoriím. Na trase dlouhé 2,5 km se představí děti a oldboys a na trase dlouhé 5 km dospělí.

Pro každého účastníka bude připraven teplý čaj, občerstvení a pamětní list. K dispozici je také zázemí – šatna, toalety a hostinec „U Jarząbka“. Ti, kteří přijedou autem, mohou zaparkovat u autobusové zastávky.

Jak se zaregistrovat?

Přihlásit se můžete na místě v rekreačním středisku „Pasieczki“ do 9.30 hodin nebo zaslat přihlášku na adresu henryk.c@seznam.cz s osobními údaji a kategorií, ve které se zúčastníte.

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.