SVĚT / Chcete si vyzkoušet své znalosti polského jazyka? Do soutěže Prázdninový diktát 2022 se můžete přihlásit zdarma. Koná se již tento čtvrtek 11. srpna od 18.00 hodin a není věkově omezena. Všichni jsou vítáni a všichni by se měli skvěle bavit – děti, mládež i dospělí!

Portál www.dyktanda.pl, který popularizuje znalosti pravopisu pořádáním soutěží, tentokrát oznámil zcela novou funkci – poslechový diktát! Tato funkce, která je na webových stránkách k dispozici již delší dobu, bude poprvé použita v soutěži.

K diktátu se můžete přihlásit na následující stránce: https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-wakacyjne-2022.

Jak soutěž probíhá

Úkolem účastníků bude bezchybně zapsat obsah, který slyší na nahrávce. Hodnotí se také interpunkce a začátek slova malým nebo velkým písmenem. Naštěstí bude možné nahrávku libovolně pozastavit, přetáčet a přehrávat.

Body jsou udělovány na základě algoritmu Dyktanda.pl.

Účast v soutěži

Účast v soutěži je bezplatná a dobrovolná.

Soutěž je organizována na online platformě Dyktanda.pl, která je dostupná po celém světě. Čas a datum začátku a konce soutěže se počítá podle polského času.

Účast v soutěži je možná prostřednictvím počítače, tabletu a mobilního telefonu vybaveného webovým prohlížečem. Je vyžadován aktivní e-mailový účet a také aktivní účet na platformě Dyktanda.pl.

Ceny

Ceny sponzorů uděluje v souladu s pravidly pořadatel. Účastníci budou o výhře informováni e-mailem spolu s informacemi o výsledcích soutěže.

Výhrou v soutěži budou poukázky. Budou uděleny prvním třem místům: 1. místo – poukaz na 3 hodiny jazykového vzdělávání nebo doučování na Tutors.live, 2. místo – poukaz na 2 hodiny jazykového vzdělávání nebo doučování na Tutors.live, 3. místo – poukaz na 1 hodinu jazykového vzdělávání nebo doučování na Tutors.live.

Každý účastník soutěže navíc obdrží diplom za účast v soutěži „Prázdninový diktát 2022“. Bude zaslán na e-mailovou adresu účastníka nebo si jej bude moci stáhnout sám účastník po přihlášení do uživatelského panelu.

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie.