VENDRYNĚ / Už posedmé se milovníci zlatého moku potkali ve sportovním areálu ve Vendryni. Ochutnat mohli až 15 druhů piva.

Vystoupila kapela Olympic revival. Publikum se skvělé bavilo i během koncertu kapely Jelen. Zpívala také stále populárnější kapela Cafe´80. Pochutnat jste si mohli na koláčích i masitých jídlech.

Zajímavé byly také soutěže. V první pořadatelé vybírali nejlepšího znalce piva. Soutěže se zúčastnilo pět statečných, včetně jedné ženy, kteří měla určit pět druhů piva.

Další soutěží bylo pojídání chilli. Také tentokrát se do soutěže zapojilo pět závodníků. Museli ochutnat mimo jiné zákusek, polévku, bonbón, vypít limonádu, samozřejmě vše s přídavkem chilli. Nakonec konzumovali různé druhy chilli papriček. V soutěži byli dva vítěze.

Pořadatelé nezapomněli na nejmenší, pro které byla připravena autíčka, nafukovací hrad, jízda na koni nebo malování na obličej.

Večer patřil DJ Lumírovi Mořkovskému, jehož taneční rytmy zněly až do pozdních nočních hodin.

 

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test