Letošní Letní akademie polské kultury a jazyka se bude konat od 4. do 18. srpna v Krakově. Program je určen pro dospělé, je to atraktivní forma letního vzdělávání v Polsku. Pořadatelem dvoutýdenního vzdělávacího tábora je Krakovská pobočka sdružení „Wspólnota Polska“. Základní program Akademie bude zahrnovat denní jazykové kurzy s učitelem a přednášky o nejnovější historii, kultuře a polské literatuře.

Kromě toho je plánován bohatý kulturní a turistický program a organizátoři zdůrazňují, že „integrační vzorec Letní akademie, určený výhradně lidem polského původu, bude podporovat navazování kontaktů a výměnu informací“.

Podmínkou účasti na navrhovaném školení je zaslání účastnické karty na adresu pořadatele (dva týdny předem). Vzhledem k tomu, že počet míst je omezený, o přijetí rozhodne pořadí zaslání přihlášek. Pokud by se někdo chtěl zúčastnit tohoto kurzu, měl by co nejdříve zaslat vyplněnou žádost na adresu: biuro@wspolnota-polska.krakow.pl biuro@swp.krakow.pl.

(indi)

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test