KARVINÁ / Jsou tady! O čem píšeme? O lístcích na jubilejní 10. ročník známého karvinského festivalu Dolański Gróm 2019. První předprodej začala právě dnes.

Festival ostrých zvuků tradičně pořádá MS PZKO Karviná Fryštát a tento rok se bude konat v sobotu 22. června v Karviné v Parku Boženy Němcové na Lodičkách.

Organizátoři se jako vždycky postarali o bohatý program. Tentokrát přijedou tři soubory z Polska. Bude mladá pop-rocková kapela Chevy, považován za nejvíce koncertní kapelu s repertoárem alternativní rockové hudby Ørganek a také legenda polské rockové hudby, což je Lady Pank.

Českou hvězdou ve rockovém pantheonu Grómu bude zpěvák a bubeník kapely  Lucie – David Koller. Více informací naleznete na webových stránkách pořadatelů.

kc

Štítky:

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023-2024.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.