ČESKÝ TĚŠÍN / Hlavní výbor Polského kulturně-osvětového svazu vyhlásil soutěž na logo Festivalu PZKO 2019. Soutěž trvá do 31. prosince.


Cílem soutěže je vybrat nejlepší logo, které bude použito k reklamě a propagaci největší akce pořádané PZKO. Ta se bude konat v Třinci 25. května 2019.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci tříd 1-5 základních škol (1. kategorie), tříd 6-9 základních škol (2. kategorie), středních škol a dospělí (3. kategorie). Podmínkou, kterou musí splnit všichni je zaslání soutěžní práce provedené libovolnou technikou na formátu A3 při použití třech barev na adresu HV PZKO ve stanoveném termínu.

Všechny zaslané práce bude hodnotit profesionální jury. Ceny budou přiznány v každé kategorii, ale pouze jeden návrh bude vybrán k použití na vstupenkách, plakátech a jiných propagačních materiálech Festiwalu PZKO 2019.

Podrobnosti soutěže najdete na webových stránkách PZKO.
red

Štítky:

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.