BOHUMÍN – Pravidelní návštěvníci bohumínského kina se mohou těšit, že si pochutnají na popcornu zdarma. Kino spouští věrnostní program, díky němuž dostanou filmoví fandové sladkou či slanou odměnu. Stačí nasbírat potřebný počet razítek do karty.

„Připravili jsme pro pravidelné hosty kina kartu, na kterou dostanou razítko za každou zaplacenou stokorunu při koupi vstupenky do kina. Už za čtyři razítka si mohou bez placení vyzvednout malý popcorn, anebo sbírat dál a za sedm návštěv si dát střední třílitrový popcorn nebo pak za deset razítek velký pětilitrový popcorn,“ informoval Karel Balcar, ředitel městské agentury K3, která kino provozuje.

Věrnostní kartu si mohou filmoví fanoušci vyzvednout ve foyer kina. Po nasbírání potřebného počtu razítek ji odevzdají u občerstvení a mohu si vzít další prázdnou kartu k vyplnění. Nabídka popcornu je široká, děti potěší sladký popcorn, dospělí si zase mohou pochutnat na slaném popcornu, a od dubna navíc také na slaném popkornu s příchutí šunky, sýru cheddar, pizzy či šunkovo-sýrové kombinace.

Jak Balcar vysvětlil, distributoři filmů neumožňují kinu pouštět návštěvníky bez zakoupení vstupenky, proto se věrnostní program nemůže vztahovat na bonusové představení zdarma. „Chtěli jsme ale nějakým způsobem odměnit ty, kteří u nás hledají zábavu prostřednictvím filmového plátna opakovaně. Proto jsme vydali věrnostní karty na občerstvení. Návštěvníci díky nim mohou ušetřit třicet až osmdesát korun podle velikosti popcornu. Je možné, že do budoucna ještě nabídku odměn rozšíříme,“ doplnil.

Bohumínskému kinu roste návštěvnost. V roce 2016 jej navštívilo rekordních 30 117 diváků. „Oproti roku 2015 je to navýšení o zhruba čtyři a půl tisíce lidí. Snažíme se držet ceny vstupného na nejnižší možné úrovni, kterou nám distributoři povolí, pravidelně zařazujeme do programu české i zahraniční novinky, filmy ceněné kritikou i odborníky, stejně jako filmová představení pro malé diváky,“ poznamenal ředitel s tím, že kino pořádá speciální filmové projekce pro školy, pro seniory a občas zařazuje i projekce z DVD či Blue-ray nosičů, kde se daří držet zvýhodněné vstupné od 20 do 60 korun. Průměrná cena vstupenky na obvyklé filmové představení je 110 korun.

Štítky: , , ,

Komentáře



CZYTAJ RÓWNIEŻ



REKLAMA

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.