REGION / Už zanedlouho začne na našem webovém portálu vědomostní soutěž s tematickými otázkami týkajícími se Polského kulturně-osvětového svazu v ČR (PZKO).

Soutěž je součástí oslav jubilejního 70. výročí vzniku PZKO. Účastnit se soutěže může kdokoli. Soutěžící budou rozděleni do dvou kategorií. V první z nich budou zahrnuti účastníci, kteří v první den soutěže nedosáhli věku 19 let, zatímco v té druhé budou soutěžit zájemci ve věku od 20 let.

Podmínkou účasti v soutěži je odpověď na všechny otázky, které se každé pondělí objeví na našem webu. Odpovědi zasílejte emailem. Vítězem se pochopitelně stane ten, který správně odpoví na většinu námi položených otázek.

První soutěžní otázky zveřejníme v pondělí 27. února. Pravidla soutěže najdete zde. Organizátorem soutěže je Polský kulturně-osvětový svaz v ČR a naše redakce.

(RED)

Překlad: Pygmalion

 

Štítky: , , , ,

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.