VĚŘŇOVICE / Příští neděli 20. ledna v 15 hod se bude v Domě PZKO ve Věřňovicích konat každoroční zasedání Místní skupiny PZKO.

Po zprávě o činnosti za loňský rok a plánu práce v příštích měsících budou posluchači a sympatizanti PZKO poslouchat přednášku předsedy PZKO a aktivního turisty Marcela Balcarka „Camino Portugués – pěšky z Lisabonu do Santiago de Compostela“.

Camino je známá poutní cesta do Santiaga de Compostela ve Španělsku, označená směrovými značkami se symbolem svatojakubské mušle, která vede různými evropskými zeměmi. Marcel Balcarek bude mluvit o známé portugalské trase.

red

Štítky:

Komentáře



CZYTAJ RÓWNIEŻ



REKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.