ČESKÝ TĚŠÍN / Musí osoba, která byla nominována do zápisu do Zlaté knihy PZKO, souhlasit se zpracováním svých údajů v souvislosti se zápisem? Předmětem toho, jak nový zákon o ochraně osobních údajů (GDPR) přímo zapadá do současné činnosti Místních skupin Polského kulturně-osvětového svazu, dominoval na včerejší schůzi předsedů MS PZKO, která se tentokrát konala v domě PZKO na ul. Božka.


Důsledkem nového zákona o ochraně osobních údajů (GDPR) je třináct dokumentů, se kterými se musí seznámit všichni předsedové Místních skupin PZKO. Jakub Sembol z advokátní kanceláře Hajduk a partneři, který zpracoval téma ochrany osobních údajů pro potřeby PZKO, informoval předsedy o nových povinnostech podle zákona.

Dalším tématem setkání byl Festival PZKO 2019, konkrétně přiznání ministerského ocenění Zasłużony dla Kultury Polskiej členům PZKO u příležitosti festivalu. Ten se bude konat 25. května v Třinci.
ikz

Štítky:

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test