TĚRLICKO / Vedoucí tábora harceřů z Harcerského oddílu Żwirki a Wigury v Těrlicku pozvali rodiče, aby společně prožili poslední táborové odpoledne. Od 16 hodin v Údolí Seziny se harceře, zuchy a jejich rodiče zúčastnili táborových aktivit. Kromě společné účasti na táborových hrách a večeři, všichni společně sedli u slavnostního táboráku.

Všichni zpívali s doprovodem čtyř kytar písničky, které rodiče dobře znali i ty, které teprve poznávali. U ohně pak velitel tábora Andrzej Glac předal slavnostně značky novým zuchům, a jejich kamarádi obdrželi hvězdičky za získání nových znalostí.

Společný táborák byl posledním bodem letošního tábora. Po 20 hodině rodiče společně s malými zuchy jeli do svých domovů. Jejich starší kamarádi zůstali na táboře ještě týden. Pro ně totiž teď začíná „opravdový“ harcerský tábor. Takže opět za rok na dalším táboře.

Rodič

Štítky:

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023-2024.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.