REGION / Na dece rovnou na trávníku, v amfiteátru, uprostřed města nebo na jeho okraji, v parku. Sezóna na letní kina společně se začátkem prázdnin odstartovala plnou parou. Jaký je její jízdní řád na nejbližší dny?

Komedie, thrillery nebo horory? Každý v repertoáru najde něco pro sebe. V Bohumíně se na letní kino proměňuje park Petra Bezruče, každý den od 21:30. Na programu v nejbližších dnech jsou takové hity jako „Tobruk“ nebo „Fotograf“. Karviná sází na populární amfiteátr v parku Boženy Němcové. A tak ke shlédnuti během pátku a soboty jsou připraveny: filmová dobrodružství Pata a Mata nebo hororové klima na „Tichém místě“. Brány do fantazie se otevřou opět v 21:30.

Havířov v pátek a v sobotu od 21:30 promítne pod hvězdami nejnovější hit „Jsem božská“. Třinec si pro letní podívanou vybral pátek. A tak již zítra se na letním koupališti na náměstí Svobody návštěvníci mohou těšit na show, která se sice rozjede až ve 22, ale povede ji „Největší showman“.

V Jablunkově start už ve 21:00 „Pod kaštanem“, u budovy JACKI. Pátek bude patřit českému filmu „Dvě nevěsty a jedna svatba“. Jak budou pokračovat životní osudy všech hrdinů? To bude známo až pod hvězdnou oblohou.

kc

Štítky: , ,

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023-2024.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.