ČESKÝ TĚŠÍN / Je tady soutěž pro všechny amatéry, kteří rádi fotografují. Soutěž pojmenovanou Těšínské Slezsko v objektivu v roce 2018. Kultura, lidé, krajina pořádá Místní skupina Polského kulturně-osvětového svazu Český Těšín-Centrum. Soutěžní fotografie lze pořizovat celý rok.

Ze všech soutěžní fotografií jury soutěže vybere pět nejlepších, které dostanou ceny, a dalších 20 snímků jež budou vytištěné a vystavené na veřejných prostranstvích. Každý z účastníků soutěže může poslat pouze dvě fotografie, které byly pořízené na Těšínském Slezsku v období od 1. ledna do 31. prosince 2018. Soutěžní fotografie je třeba zaslat na mailovou adresu danuta@siderek.cz.

Všechny zaslané foto musí mít název a popis. Snímky také nesmí být nikde publikovány a nemohly se zúčastnit jiné soutěže. Do soutěže se lze přihlásit do 30. ledna 2019. Podrobné informace o soutěži najdete na webových stránkách www.pzko-centrum.cz.
red

Štítky:

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test