KARVINÁ / V Karviné-Hranicích vznikne nový moderní sportovní areál. Nabídne sportovní vyžití pro všechny sportovce: rekreační i více profesionální, nejmladší í starší věkové kategorie.

„V rámci nového volnočasového sportoviště se bude nacházet malé fotbalové hřiště, dětské hřiště s herními prvky, dráha pro jízdu na kole, hřiště na street parkour, in-line dráhu lemující běžecký okruh a víceúčelovou herní plochu“ prozradil primátor Karviné Jan Wolf s tím, že projekt řeší i technické a sociální zázemí, parkoviště nebo lavičky a koše. Zároveň dodal, že celý areál sportoviště bude oplocen.

Architektonická studie včetně vizualizace byla zpracovávána během minulého roku. Aktuálně se v návaznosti na projekt připravuje výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace.

Moderní komplex vznikne místo stávajícího sportoviště v areálu karvinské Obchodní akademie, které již nevyhovuje standardům.

kc

Štítky: , ,

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test