VENDRYNĚ / Amatérsky cyklistický klub z Třince ve spolupráci s obcí Vendryně, Místní skupinou PZKO Vendryně a vendryňskými hasiči uspořádali tradiční cyklistický závod Vendryňský kotár –  závod pro celou rodinu o pohár starosty.

Cyklistický závod je skvělou příležitostí k aktivnímu trávení času pro celou rodinu. A že počasí opravdu přálo, na startu se postavilo 194 účastníků – od nejmladších až po starší, zkušenější jezdce.

Starší kategorie měly před sebou trasu dlouho sedm kilometrů, díky níž mohli obdivovat také krásné okolí obce. Nejrychleji dojel do cíle René Hulboj v čase 12,19 v kategorii mužů, zatímco Lenka Konderlová se stala nejrychlejší v kategorii žen a dosáhla cíle za 15,6 min.

O něco mladší cyklisté museli projet dvoukilometrovou trasu. Největší emoce tradičně doprovázely starty v kategorie nejmenších, kdy malé sportovce povzbuzovala hlasitě celá rodina. Nejmenší, jak je u nich zvykem si nezřídka zvolili trasu vlastní, ale tak či onak do cíle vždy dorazili.  .

Výsledky však nebyly nejdůležitější, nejdůležitější byl společně s rodinou a aktivně strávený čas.

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test