Připomínáme všem, kteří rádi píšou, že ještě pořád trvá literární soutěž měsíčníku „Zwrot“. Soutěžní práce můžete posílat do konce července.

Na soutěž můžete poslat své práce v polštině, na jakékoliv téma, které nebyly dosud nikde zveřejněny, nebo oceněny. Označené slovním symbolem soutěžní texty je třeba poslat ve čtyřech vyhotoveních do redakce „Zwrotu“. Současně musíte přiložit obálku, která bude označená stejným slovním symbolem, a ve které budou informace na téma autora – jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo (účast v soutěži je posuzována jako vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů autora redakcí).

Soutěžní práce budou oceňované ve dvou kategoriích – poezie a próza. Výsledky soutěže budou zveřejněné během slavnostního koncertu, který se bude konat v říjnu v českotěšínské kavárně Avion.

Pravidla soutěže jsou dostupná na webu www.zwrot.cz v sekci O nás – pravidla. Vzhledem k častým otázkám týkajícím se počtu odeslaných básní nebo maximálního počtu stran v případě prózy oznamuje, že nejsou omezené, nicméně porota věří ve zdravý rozum účastníků, a redakce si  vyhrazujeme právo zveřejnit úryvky soutěžních textů v soutěžní publikaci.

red

Štítky:

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.