REGION / Pro čtenáře našeho portálu máme skvělou zprávu. K vylosovaní je deset vstupenek, dvě na jednoho výherce, na Bystřický Zlot, který se bude konat 12. května, a hvězdou večera bude polská legendární skupina Perfect.

K získání vstupenek zdarma stačí dvě věci: správně odpovědět na soutěžní otázku a co nejrychleji tuto odpověď poslat na naší mailovou adresu.  Soutěžní otázka se objeví na našem webu ve středu 25. dubna v 18 hod. Dvě vstupenky na Zlot mohou získat ten den až dva výherci, kteří odpověď na otázku pošlou jako první. A zítra, tedy v úterý 24. dubna, na našem webu bude k přečtení rozhovor s Perfectem, ve kterém si možná přečtete i odpověď na středeční soutěžní otázku.

Zároveň připomínáme, že vstupenky na Zlot, a také na Dolański Gróm, lze koupit na Ticketportalu a v sekretariátu Hlavního výboru PZKO.  

red

Štítky:

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.