Vyfoťte se s červenobílou vlajkou anebo na místě, které má spojitost s Polskem. 11. listopadu, v den státního svátku nezávislosti Polska, pak fotografii zveřejněte na společenských portálech včetně hashtagu #MyPolska a oslavte tak 98. výročí získání polské nezávislosti!

Akce #MyPolska se může zúčastnit každý, a to na celém světě. Vystačí mít fotografický aparát nebo chytrý telefon, polskou národní rekvizitu, anebo vyhledat místo, které má nějakou souvislost s Polskem. Poté, co si uděláte selfie, zveřejněte jej na Twitteru, Facebooku nebo Instagramu s hashtagem #MyPolska.

Pravidla akce #MyPolska

Ukažte nám „své” Polsko, a to nezávisle na tom, v jakém koutě světa se právě nacházíte – třeba na Kościuszkově hoře v Austrálii nebo u pomníku Tadeusze Kościuszka před Bílým domem ve Washingtonu. Vyfoťte se s červenobílou vlajkou na tváři na ulici Józefa Bema ve Varšavě nebo třeba u pomníku Józefa Bema v Budapešti. Seznam míst a národních symbolů je otevřený a záleží na Vaší iniciativě. Fotografii poté zveřejněte na některém ze společenských portálů a opatřete tagem #MyPolska.

Ke společné fotografii můžete přizvat členy rodiny nebo přátele. Řekněte i svým známým, kteří žijí v zahraničí, a společně se radujte z polské státní nezávislosti.

Iniciátorem akce #MyPolska je velvyslanectví Polské republiky v Londýně. K důstojným a radostným oslavám polské nezávislosti Vás zve Ministerstvo zahraničních věcí Polské republiky společně s polským diplomatickým sborem.

Kancelář tiskového mluvčího

Ministerstvo zahraničních věcí Polské republiky

Překlad: Pygmalion

cover_tt

Štítky: ,

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test