REGION / Pro všechny naše čtenáře jsme připravili soutěž Poznej Dům PZKO. Vítězové jednotlivých kol si budou moci vybrat cenu – publikaci anebo poukázku v hodnotě 30 PLN do Cafe Muzeum v Cieszyně.


Princip soutěže je opravdu velmi jednoduchý. Podle fotografií je třeba uhádnout, čí je to Dům PZKO, tedy které Místní skupiny PZKO, ve které obci se nachází. Máme pro vás i malou nápovědu: tentokrát je to někde mezi Českým Těšíněm a Bystřici.

Odpovědi posílejte na info@zwrot.cz, ve zprávě uveďte Konkurs 2. Kromě odpovědi sdělte rovněž své jméno, příjmení, adresu a telefonní číslo. Na odpovědi čekáme do středy 25. července, do 24 hod. Jméno vítěze zveřejníme na našem portálu ve čtvrtek 26. července. .

Pozor! Zúčastnění se soutěže je bráno jako souhlas ke zpracování osobních údajů redakci Zwrotu.
red

Štítky:

KomentářeCZYTAJ RÓWNIEŻREKLAMA Walizki

REKLAMA
Ministerstvo Kultury Fundacja Fortissimo

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023-2024.
Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego.