TŘINEC / Areál střelnice v Třinci na Borku zachvátily ve čtvrtek kolem poledne plameny. Požár, který zasáhl třímetrovou zábranu z pneumatik, oplocení, terče a další vybavení střelnice na ploše 50 krát 30 metrů a také keře, se obešel bez zranění.

Operační středisko hasičů bylo o události informováno ve 12,30 hodin. Na místo požáru vyjely tři jednotky profesionálních hasičů  z Třince, Frýdku-Místku a Nošovic a stejný počet jednotek dobrovolných hasičů z třineckých části Guty a Dolní Líštná a z Jablunkova. Na pomoc přijela také jednotka hasičů Třineckých železáren.

Hasiči dostali oheň pod kontrolu za necelou půlhodinu. Dalších několik desítek minut se zabývali dohašováním a rozebíráním zábrany z pneumatik. K ohrožení životního prostředí nedošlo.

Předběžný hrubý odhad škody činí 300 tisíc korun. Příčina vzniku ohně se vyšetřuje. Na požár upozornil svědky hustý černý dým, viditelný ze širokého okolí. 

(gam)

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test