BYSTŘICE /„Beskidziocy” tedy členové Polského turisticko-sportovního sdružení Beskid Śląski (Polskie Towarzystwo Turystyczno-Sportowego Beskid Śląski) shrnuli sezonu úterních výletů. Těch bylo podle plánu letos 15, mimo plán se uskutečnilo dalších 14. Dohromady se jich zúčastnilo 729 osob.


Setkání se konalo 30. října v bystřické hospodě Na Szkubni. Mnoho účastníků se na schůzi vydalo oklikou – přesněji řečeno osmikilometrovou trasou, která vedla z Hrádku přes Paseky do Bystřice. Podle Wandy Farnik, která hodnocení sezóny připravila, nejaktivnějšími členy byli Stanisław Sokalski a Tadeusz Farnik, kteří se zúčastnili 13 plánovaných výletů. O jeden nebo dva méně měli Wanda Wigłaszowa, Anna Siekielowa, Zbigniew Piegza, Lad Michalik, Józef Gurbiel a Halina Gurbielowa.

Přesný kalendář výletů na příští rok dostanou členové PTTS BS na setkání, které se bude konat 24. listopadu v 15 hod. v Domě PZKO v Dolní Lištné. Novinkou budou Procházky se Zwrotem.

(indi)

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

REKLAMA Cafe Muzeum
REKLAMA Slam poetry CZ-PL show
Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test