TĚŠÍN / Na koncert skvělého polského písničkáře Michała Bajora zve v sobotu 6. října v 19 hodin Divadlo Mickiewicze v Těšíně. Chystá se večer plný vzpomínek, lyriky, dramatizmu a také humoru. Umělce doprovází soubor čtyř hudebníků.

Během koncertu „Od Kofty…do Korcza” Michał Bajor zazpívá písničky ze stejnojmenného alba. Je to hudební nabídka písniček, které napsali a přeložili přímo pro něho nejlepší autoři a skladatelé, a umožnili mu tímto vytvořit vlastní, neopakovatelné hudební divadlo. Byly vybrané z několik stovek písní a opět nahrané už z jeho dnešní zralostí, jsou vlastně souhrnem hudební tvorby toho charismatického herce a písničkáře.

Jedná se o dobročinný koncert pro sdružení Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem”, které už víc jak 21 let pomáhá lidem v těžké životní situaci. Služeb sdružení využívají lidé bez domova, samotné matky, ženy, které se setkaly s domácím násilím a také ostatní občané Těšína, díky nabídce právních a psychologických služeb zdarma nebo i zajímavých aktivit pro volný čas. Ročně se jedná o zhruba pět tisíc lidí.

red

Štítky: ,

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test