ČESKÝ TĚŠÍN / Právě dnes, v pátek 24. srpna probíhá v Českém Těšíně od ranních hodin pokládka ložné vrstvy vozovky na ulici Jablunkovské v úseku od křižovatky s ulicí Pod Zvonek a dále směrem na Třinec. Provoz po této části komunikace bude probíhat střídavě v jednom jízdním pruhu. Na tuto dobu se tak zvětší úsek řízený pomocí světelného signalizačního zařízení. Doporučuje se v tento den ve větší míře zvážit použití obchvatu města.

V dalších dnech bude postupně prováděna pokládka na ulici Jablunkovské směrem blíže k centru, ale největší omezení čekají řidiče v prvním zářijovém víkendu. Tehdy se uzavře část této výpadovky na Slovensko mezi ulicemi Pod Zvonek a Slovenská, včetně samotných křižovatek.

Rozsáhlá investice v centru Českého Těšína, která zahrnovala rekonstrukci vodovodní sítě a obnovu povrchu ulic, částečně skončí před začátkem školního roku. Nejpozději s posledním dnem srpna bude průjezdná velká křižovatka ulic Karvinská, Viaduktová, Ostravská, Frýdecká, Jablunkovská. Kromě nového povrchu vozovek se motoristé dočkají i lepšího řízení provozu na křižovatce.

red

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

REKLAMA Cafe Muzeum
REKLAMA Gorolski Święto
Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test