TĚRLICKO / V rámci oslav 100. výročí Polského vojenského letectví pánové z Klubu skvělých chlapů bez létajících strojů z Těrlicka pořádali sportovní setkání nad Těrlickou přehradu o sošku Plechového chlapa.

Soutěže se zúčastnilo 27 osob ve věku od 12 do skoro 70 let, včetně dvou štafet. Musely zdolat 380 metrů plaváním, 12 kilometrů na kole a 4,2 kilometru běžet, a to vše hned za sebou. O titul Plechového chlapa se muži poprvé utkali před 19 lety, motivací k pořádání druhého ročníku byly celoroční oslavy 100. výročí Letectví.

Všichni ví, že s letectvím mají členové Klubu skvělých chlapů bez létajících strojů hodně společného. Členům klubu tentokrát přišly fandit jejich Stroje společně s dětmi a rodiči. Vedoucí sportovní utkání Stanisław Glac, který osobně zdolal triatlon, vysoce ocenil přípravu sportovců. Poblahopřál všem účastníkům, protože všichni doběhli do cíle. Soutěže se zúčastnili i přátelé z Prahy i z Rakouska.

TS

Štítky:

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

REKLAMA Kapela Lipka
REKLAMA Uroczysta akademie

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test