MILÍKOV / Ve stejně úmorném vedru jako dnes se před týdnem v centru obce konala vydařená akce – Slavnosti na hřišti. Jako vždy začala traktoriádou a pokračovala soutěží místních spolků. Na závěr pak více než 600 návštěvníkům byla dopřána hudební nadílka.


Soutěžní traktoriády se zúčastnilo sedm vozidel. Hodnotila je jak porota, tak veřejnost. Dalším stěžejním bode akce byla soutěž osmi týmů, ve který závodili členové místních organizací a spolků, včetně vedení obce a týmu ze sousedních Košařisk. Disciplín bylo několik, a všechny daly soutěžícím zabrat. Nakonec si hlavní cenu odnesla starostka s členy obecního zastupitelstva.

Jelikož počasí, pokud se jedná o teplotu, bylo až nad míru dobré, kofola a pivo se čepovalo nepřetržitě. Ve stáncích rozestavěných kolem hřiště si pak návštěvníci mohli dopřát regionální speciality. Podvečer a večer se pak nesl v duchu hudební nadílky.
ikz

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test