BOHUMÍN / Město Bohumín přichází s nabídkou stavebních parcel v Záblatí. Dražit se budou na radnici už 1. srpna. Vyvolávací cena je 530 korun za metr čtvereční.

Městská část Záblatí je žádanou lokalitou pro rodinné bydlení. Obklopují ji lesy a zeleň. Výhodou je bezproblémová dostupnost do ostatních částí Bohumína, Ostravy, Rychvaldu i Orlové.

Parcely pro rodinné domy se nacházejí v Sokolské ulice. Všech sedm parcel disponuje možností napojit se na inženýrské sítě, tedy vodu, plyn a elektřinu. Vybudování kanalizace je planováno w příštím roce. Nejmenší z parcel má 855 metrů čtverečních, největší pak 988 metrů čtverečních.

Během dražby se budou jednotlivé pozemky nabízet v půlhodinových intervalech. Pokud se v prvním termínu nepodaří některé parcely vylicitovat, další kolo se uskuteční o týden později, a to ve středu 8. srpna. Účastníci dražby mohou být fyzické i právnické osoby. Před jejím zahájením musí zaplatit licitační jistinu ve výši 60 tisíc korun.

red

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test