ČESKÝ TĚSÍN / Během jednoho odpoledne se Český Těšín promění na říši pestrobarevnosti. Již zítra v Parku Adama Sikory od 15 hod. bude probíhat Festival barev.

„Skvělá hudba, usměvaví lidé a zábava s práškovými barvičkami. Jejich exploze bude probíhat každou hodinu. Avšak obarvené oblečení bude možné po skončení akce lehce vyprat,“ přesvědčují pořadatelé z KaSS „Stelnice“ a COK „Dom Narodowy“.

Vstup je samozřejmě zdarma. Hudbu zajistí známí DJové. K pestrobarevnému tanci budou pobízet Dr. Zeppelin z projektu Electro Swing Bohemia, DJ Kusiu, Dj Dan, Mamor nebo DJ Wooden. Nebude chybět ani občerstvení pro hladové účastníky, a to pochutiny z různých koutů světa, o které se postarají foodtrucky.

Fenomén akcí tohoto druhu vtáhl do barevného víru skoro celý svět. V Polsku se oficiální Festival barev koná v různých městech už po dobu šesti let. Letos přijede také do Českého Těšína.

kc

Štítky: ,

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test