HRÁDEK / Tentokrát, tedy v sobotu 16. června, počasí opravdu přálo, takže všichni přítomní – sourozenci, rodiče, prarodiče, kamarádi a absolventi si mohli připravený na školní radovánky program v klidu vychutnat.


Než program začal, ředitel školy Kazimierz Cieślar, nejdříve představil všechny žáky, kterým se podařilo dosáhnout úspěchů v různých školních soutěžích a olympiádách. Rozloučil se také se všemi žáky páté třídy, kteří druhý stupeň základní školy budou absolvovat na školách v Jablunkově nebo Bystřici. A samozřejmě přivítal budoucí prvňáčky, kterých je osm.

Program, který děti připravily byl pojmenován Vítejte v naší pohádce, takže na podiu byli k vidění nejen trpaslíci nebo myšky, ale i Alibaba. Rodiče byli nadšení, děti vysmáté. Program byl odměněn bouřlivým potleskem.

Po programu se podium změnilo na taneční parket a DJ Bo, který bydlí v Polsku a který hudební nadílku řídil byl příjemně překvapený, že polská pop music si v Hrádku vede opravdu svkěle. Samozřejmě byly pro děti připravené rozličné atrakce jako chytání rybiček, nafukovací hrad, kolo štěstí.
(indi)

 

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test