ČESKÝ TĚŠÍN, TŘINEC / O víkendu se na letním koupališti v Českém Těšíně koupalo nebo opalovalo 350 návštěvníků. Poprvé se dveře českotěšínské plovárny v této sezóně otevřely právě v sobotu, stejně jako ty na koupališti v Třinci.


Českotěšínská plovárna je otevřená denně, v květnu a červnu v pracovní dny od 12.00 do 20.00 hod., o víkendech od 9.00 do 20.00 hod., o prázdninách pak každý den od 9.00 do 20.00 hod. Veškeré atrakce (tobogány, skluzavky, wi-fi) jsou v ceně vstupenky (obyčejné vstupné 80 Kč, děti, mládež a senioři 40 Kč, po 17. hod. 50 procentní sleva na všechny druhy vstupenek). Koupání zdarma budou mít děti 1. června.

Letos probíhají další investice do areálu. – Mimo jiné je to oprava nosné železné konstrukce tobogánu nebo oprava části plotu poškozeného zvednutím hladiny poblízkého potoka – sdělila tisková mluvčí českotěšínské radnice Dorota Havlíková.

Třinecké koupaliště pod Javorovým zve v pracovní dny od 14.00 do 19.00 hod., o víkendech od 10.00 do 19.00 hod. O prázdninách pak plovárna bude otevřená každý den 9.00hod. do 20.00 hod.
ikz

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test