VISLA / Je jich více než 10 tisíc. A už tento víkend, 26.-27. května, budou mít rodinný sjezd. Samozřejmě mezinárodní, protože ti, jež nosí příjmení Cieślar, žijí skoro na všech kontinentech. Setkání Cieślarů a jejich příznivců se uskuteční samozřejmě ve Visle, odkud rod Cieślarů pochází. Akce se bude konat již posedmé.


Letošní mezinárodní setkání všech Cieślarů a jejich příznivců potrvá dva dny. V sobotu je v plánu turistický Rodinný výšlap. V neděli ve 12.hod. se uskuteční Setkání na vrcholu, konkrétně na vrcholu hory Cieślar, která se nachází na polsko-české hranici mezi Velkým Sošovem a Malým Stožkem. Na programu je mj. smažení vaječiny na obří pánvi, zápis do pamětní knihy, stavba Kopce Cieślarů a samozřejmě společné rodinné foto všech účastníků.

Podrobné informace ohledně setkání příslušníkům rodu Cieślarů ochotně poskytne za pořadatele Karol Cieślar (k.cieslar@centrum.cz).
red

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test