BOHUMÍN-SKŘEČOŇ / V Domě PZKO ve Skřečoni se v neděli 15. dubna konal již 38 mistrovský turnaj ve stolním tenisu Místní skupiny Polského kulturně-osvětového svazu. Letos se do něj zapojili i členové PZKO z Orlové-Lutyně, Orlové-Poruby a Dolní Lutyně.

V kategorii žen všechny tři medailové příčky obsadily dámy z Místní skupiny PZKO Orlová-Lutyně: Maria Trombik, Urszula Odstrčil a Maria Stec. Zde je třeba dodat, že Maria Trombik se turnaje účastní již od roku 2001 a jedná se o její osmé vítězství.

V kategorii mužů na startovní listině bylo 14 jmen, hrálo se ve dvou skupinách, ve finálové čtyřce se setkali dva nejlepší hráči z každé skupiny. Titul mistra Místní skupiny po urputném boji vybojoval Dušan Kokoška, který se v samotném finále utkal s Tadeuszem Guziurem  – oba ze Skřečoně. Třetí místo obsadil Stanisław Monczka z Orlové-Lutyně, bramborovou medaili si odnesl loňský mistr Zbyszek Letocha z Orlové-Poruby.

TG

Štítky: ,

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test