ČESKÝ TĚŠÍN / Je čas na další nominaci do soutěže Nové iniciativy PZKO 2017, kterou vyhlásil Hlavní výbor PZKO. Tentokrát je inovační aktivitou rehabilitační cvičení, na kterém se každý týden setkávají ženy z klubů žen v Českém Těšíně.

Iniciativa byla navržena Klubem žen MS PZKO Český Těšín-Centrum. Stojí za to dodat, že Klub žen spojuje ženy ze 3 Místních skupin: Centrum, Sídliště a Park Sikory. 

Nominace rehabilitačních cvičení jako inovační iniciativy v činnosti PZKO byla odůvodněná takto: „Náš klub žen je pravděpodobně jediný, který se pravidelně setkává každý týden na rehabilitačních cvičeních. V tom spočívá jedinečnost tohoto programu a je třeba zdůraznit, že věková hranice je úžasná – od 50 do 75 let. Jedná se o udržení fyzické kondice, která je nezbytná v dalších oblastech činnosti MS PZKO „. Cvičení vede fyzioterapeut Irena Molinová.

Další dvě nominace budeme na našem webu prezentovat opět zítra. Hlasování na nejlepší loňskou iniciativu začne příští týden. Nominace jsou prezentovány v abecedním pořadí.

red

 

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test