ČESKÝ TĚŠÍN / Dnes začneme na našem webu prezentovat 11 nominací do soutěže Nové iniciativy PZKO 2017. Soutěž, jejímž cílem je propagace zajímavých iniciativ organizace a také ocenění jejich autorů a realizátorů, pořádá Hlavní výbor Polského kulturně-osvětového svazu.

„Na rozdíl od minulých ročníků tentokrát bude možno hlasovat na všechny nominace, které jsme obdrželi, je jich 11. Porota, která měla za úkol vybrat 10 nominací do finále, nakonec rozhodla, že výběr 10 z 11 nominací by neměl smysl,“ vysvětlila letošní změnu pravidel soutěže Helena Legowicz, předseda PZKO.

Doplnila také, že letos se budou udělovat dvě ceny. „Jednu obdrží iniciativa, která získá nejvíce hlasů ve veřejném hlasování, druhého vítěze vybere porota, ve které budou představitelé VH PZKO a také Rad a Sekcí HV.“

Hlasování na našem webu zahájíme v příštím týdnu. Hlasovat budete moci do 10. května. Svůj hlas také můžete dát prostřednictvím kupónů v „Głosu“ a ve „Zwrotu“.

První z 11 iniciativ vám představíme už dnes. Jednotlivé soutěžící budeme prezentovat v alfabetickém pořadí.

red

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test