ČESKÝ TĚŠÍN / Dnešní prezentaci nominací do Nových iniciativ PZKO 2017 začínáme od Klubu fanoušků v Bocanovicích, který funguje v rámci MS PZKO. Jeho cílem je popularizace polského sportu, fandění polským sportovcům a také podpora aktivního životního stylu.

Iniciativu navrhl Marek Słowiaczek, předseda Místní skupiny PZKO v Bocanovicích. „Během organizovaných turnajů, ve kterých se utkávají sportovci z celého světa, v českých restauracích se obvykle setkáte s vysíláním závodů českých závodníků. Takže tu není možnost sednout si společně a fandit Polákům. Proto jsme se rozhodli uspořádat v Bocanovicích „klub“, ve kterém se sportovní nadšenci mohou setkat a příjemně strávit čas během fandění polským sportovcům. U fandění se setkávají příznivci sportů všech generací. Všechny spojuje sportovní vášeň,“ čteme v návrhu.

Další nominaci do soutěže, kterou pořádá HV PZKO, představíme ještě dnes. Hlasování na nejlepší iniciativu zahájíme příští týden.

red

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

REKLAMA Cafe Muzeum
REKLAMA Slam poetry CZ-PL show
Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test