BOHUMIN-SKŘEČOŇ / V sobotu 17. března se v Domu PZKO ve Skřečoni konalo Vítání jara – tradiční akce Místní skupiny Polského kulturně-osvětového svazu. Na začátku Mariella a Stanisław Górniokovi uslyšeli poděkování za slavnostně vyzdobené jarními a velikonočními motivy stoly. U příležitosti Mezinárodního dne žen pánové děkovali všem ženám za nezištnou práci pro Místní skupinu.

V další části programu MUDr. Bogna Jiravská-Godula měla přednášku na téma „Ke zdraví prostřednictvím kuchyně a dvorku – ve světle moderní medicíny“. V první části přednášky, doplněné fotografiemi, hovořila na téma „Jaký pohyb a kolik hodin pohybu potřebujeme“. Ve druhé části zaujala posluchače tématem „Jak se neztratit ve změti nejnovějších výživových objevů a doporučení“.

Členové Skupiny byli informováni o nadcházejících plánovaných akcích a událostech: Poté se konalo malé občerstvení, které připravil Klub žen pod vedením Ewy Blažek.  DG

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test