ČESKÝ TEŠÍN / Na včerejší poradě členové Hlavního výboru Polského kulturně-osvětového svazu diskutovali zejména o aktualizaci internetových stránek PZKO a přípravách na Festival PZKO.

– Nové stránky budou po technické stránce hotové do konce měsíce. Pak nás čeká aktualizace údajů týkající se zejména Místních skupin PZKO. Bude probíhat na základě vyplněných anket, takže všechny emailové adresy a telefonní čísla zveřejněné na nových stránkách budou aktuální – shrnula stav příprav členka HV Halina Szczotka.

Tématem číslo jedna byl Festival PZKO, který se bude konat příští rok v Třinci. – I když datum 25. května 2019 se jeví jako vzdálené, až tak mnoho času na přípravu nemáme – podotkla předsedkyně PZKO Helena Legowicz. Na její popud pak byli vybraní předsedové jednotlivých komisí, které festival budou připravovat. Ekonomicko-právní komisi tak povede místopředseda svazu Andrzej Suchanek, organizační komisi pak druhý místopředseda Piotr Chroboczek, za přípravu programové nabídky je zodpovědná Halina Szczotka.

Na foto Helena Legowicz (vpravo) a Andrzej Suchanek.

ikz   

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test