PRAHA / Katarzyna Czerná (na fotografii vlevo), spolupracovnice naší redakce, zvítězila v prestižní soutěži nazvané „Studentská esej roku 2016”, pořádané jako součást soutěže Manažer roku.

Cenu si Czerná převzala minulý čtvrtek během slavnostního večera s vyhlášením výsledků soutěže Manažer roku na pražském Žofíně. „Atmosféra slavnostního večera na Žofíně ve mně zanechala nezapomenutelný dojem. Slavnostní předávání cen pro mne bylo příležitostí poznat nejvýznamnější osobnosti ze světa managementu, jejichž úspěchy jsou pro mě velkou inspirací. Vítězství v soutěži bylo velkým překvapením, ale zároveň obrovským zadostiučiněním,“ podělila se s námi o své pocity Kasia Czerná.

Studentská část soutěže se letos uskutečnila již potřetí. Zúčastnit se jí mohou studenti vysokých škol z celé České republiky. Letos se v soutěžním klání sešlo celkem 33 prací a jejich autoři se tentokrát měli zaměřit na téma „Digitální společnost“.

V první fázi soutěže bylo vybráno 10 esejí, které si posléze ještě jednou pročetli členové komise, načež rozhodli, že do finále postoupila trojice nejlepších prací.

Výsledky studentské soutěže byly vyhlášeny během slavnostního večera Manažer roku, který pořádají Svaz průmyslu a dopravy ČR, Česká manažerská asociace a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky.

Letos titul Manažer roku získali Marta Nováková a Emil Beber. Připomeňme, že nositelem titulu Manažer roku za rok 2008 se stal Jerzy Cieńciała.

Katarzyna Czerná pro nás psala mj. reportáž z loňských Světových dní mládeže v Krakově a potkat ji můžete i na nejrůznějších akcích v celém našem regionu. Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Překlad: Pygmalion

Štítky: , , , , , , ,

Komentáře

Čtěte také

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test