Již posedmé se v třinecké sportovní hale STaRS uskutečnil mezinárodní turnaj v halové kopané žen. Z vítězství se radovaly fotbalistky Havířova, druhou příčku zaujal Rybnik. Český Těšín, pořadatel akce, skončil předposlední.

Havířovské fotbalistky ani jednou neprohrály, inkasovaly pouhé tři góly a suverénně obhájily loňské prvenství. Na druhé příčce se umístily fotbalistky Rybniku. – Třineckého turnaje jsme se zúčastnily poprvé. Se svým účinkováním můžeme být spokojení. Do Třince dorazila pouze polovina našeho kádru, zbylé holky vyrazily na zápas futsalové ligy. V probíhajícím ročníku hrajeme třetí ligu, bojujeme o postup do druhé. Uděláme vše pro to, abychom nezklamali naše příznivce, kterých chodí na naše zápasy několik set – řekla Angelika Tlałka, kapitánka Rybniku.

V turnaji startovalo devět družstev, kvůli chřipce na poslední chvíli odřekly účast fotbalistky Skoczowa. Bylo sehráno 36 dvanáctiminutových utkání. Králem střelců se stala Petra Antalíkova z Havířova, cenu pro nejlepší hráčku převzala Anna konkol z Rybniku, nejlepší brankářkou se stala Lucie Hronová z pořádajícího družstva.

– Už poněkolikáté jsme dopadly špatně. Vlastně ani nechápu, proč. Zpočátku jsem se hráčky nepoznávala, po čtyřech utkáních šly do sebe. Uroveň turnaje byla slušná, celky ze Slovenska ukázaly svou třídu, velice zdatně si vedlo mladé družstvo Rybniku – prohlásila trenérka Českého Těšína Sylva Bajtková.

Konečné pořadí: 1. Havířov, 2. Rybnik, 3. Spišská Nová Ves, 4. Prievidza – Handlová, 5. Brušperk, 6. Beluša, 7. Vítkovice, 8. Český Těšín, 9. Nemakej.

(des)

Štítky: , ,

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

REKLAMA Kapela Lipka
REKLAMA Uroczysta akademie

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test