BOHUMÍN / Velké oblibě se těší bohumínský aquapark. Loni se v něm vykoupalo přes 235 tisíc lidí. Zájem a popularitu tohoto zařízení dokazují více než dva miliony návštěvníků, kteří sem od zahájení provozu zamířili.

Branami aquacentra loni prošlo přesně 235 613 lidí. Tak vysokou návštěvnost tady za dvanáct let provozu ještě neměli. Nejvíce klientů loni přivítalo kryté zařízení během letních prázdnin.

– Přestože jsme kryté aquacentrum, máme venkovní průplavový bazén a v posledních letech jsme investovali do odpočinkové zóny s lehátky, kde se dá během slunečných dnů příjemně relaxovat a opalovat se. Svou roli určitě sehrál i fakt, že v létě platí hosté nižší vstupné – řekl ředitel městské společnosti Bospor Jan Rozsypal.

Podotkl, že rekordní návštěvnost zaznamenali pracovníci aquacentra i v závěru loňského roku. V posledních pěti dnech roku sem zavítalo téměř 5 500 lidí.

– Kromě plaveckého bazénu a vodních atrakcí pro velké i nejmenší mají návštěvníci v budově aquacentra k dispozici i saunový svět a posilovnu. Tu jsme otevřeli přesně před rokem a za dvanáct měsíců provozu ji navštívilo přes 1 200 klientů – doplnil Rozsypal.

I letos si pro návštěvníky připravil Bospor atraktivní novinky. V saunovém světě by měla přibýtnová sauna a v plánu jsou i speciální saunové ceremoniály, díky kterým by se hosté měli dozvědět zajímavosti o saunování i o tom, jak se správně saunovat.

Štítky: ,

Komentáře

Čtěte také

REKLAMA Cafe Muzeum
REKLAMA Slam poetry CZ-PL show
Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test