TŘINEC / Po polovině základní části třinečtí hokejisté zaujímají v tabelce české extraligy druhé místo za loňským mistrem z Liberce.

V posledním střetnutí první poloviny letošního ročníku svěřenci trenéra Vladimíra Kýhose porazili v prodloužení Vítkovice 3:2. Hutnické derby v Werk Aréně zhlédlo vyprodané hlediště, jednalo se o jubilejní sté utkání obou celků v rámci české extraligy.

Bilance vzájemných utkání vyznívá o něco lépe pro Oceláře – zaznamenali 50 vítězství, utrpěli 34 porážek, šest duelů skončilo nerozhodně. V prvním utkání (13. října 1995) se v Ostravě radovali z vítězství 4:2 Třinečané, první klání v Třinci (28. listopadu 1995), které sledovalo 5300 diváků, skončilo remízou 4:4.

Hokejová extraliga vstoupila do odvetné části. Oceláři podruhé v letošní sezoně hostili na vlastním ledě Pardubice. První utkání vyhráli jasně 4:1, tentokrát díky dvěma zásahům obránce Noska pokořili soupeře 3:2 v prodloužení. Ve čtvrtek Třinečtí nastoupí v Plzni, v neděli v Litvínově.
(des)

Štítky:

Komentáře

Čtěte také

REKLAMA Cafe Muzeum
REKLAMA Slam poetry CZ-PL show
Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test