NEBORY / Nejen pořádáním kulturních akcí žijí místní skupiny PZKO. V Neborech se nyní rozhodli, že pomohou rodičům místních dětí. MK PZKO Nebory organizuje Dětský bazárek podzim – zima.

Na bazárku můžete prodat i nakoupit oblečení, hračky, knížky, sportovní vybavení pro děti nebo těhotenské oděvy. Bazárek se uskuteční v sobotu 8. října od 8 do 13 hodin v Domě PZKO Pawła Oszeldy v Neborech.

Věci, které zájemci hodlají vystavit na prodej, je potřeba přivézt už v pátek mezi 15. a 18. hodinou. Pořadatelé prosí, aby byl k věcem určeným na prodej přiložen jejich seznam.

„Děti ze starého oblečení rychle vyrůstají. Proč by je měl člověk vyhazovat, když se ještě často hodí na prodej. Rodiče nám převážně přinášejí oděvy ve velmi zachovalém stavu a často je dítě mělo na sobě jen párkrát, takže nebývají ani poškozené. Bazárek je výborná příležitost, jak se levně ošatit na nadcházející zimu,” uvádějí organizátoři.

Překlad: Pygmalion

 

Štítky: , ,

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test