TŘINEC – Fotbalisté druholigového Třince po velmi špatné hře prohráli na vlastním hřišti s Ústí nad Labem 0:2. Den na to rezignoval trenér Třince Martin Zbončák, jeho místo přijal Jiří Neček.

Bývalý prvoligový hráč Martin Zbončák, mimochodem odchovanec Třince, vedl třinecký fotbalový tým pouze osm kol. Pod jeho vedením hráči uhráli pouze pět bodů – za dvě remízy a jednu výhru.

Třinec rozehrál u sebe pět zápasů s bilancí jedna výhra, jedna remíza a tři prohry. – Zklamali mně zejména zkušení hráči, na které jsem spoléhal – sdělil Zbončák.

Den po prohře 41letý trenér rezignoval. Novým trenérem Třince se stal 55letý Jiří Neček, díky němuž Piast Gliwice se stal minulou sezonu vicemistrem Polska.

– Nabídek jsem měl několik, některé byly z Polska. Ale když mi zatelefonoval ředitel třineckého klubu Karel Kula, můj kolega, měl jsem hned jasno. Máme před sebou těžký úkol, musíme se dát dohromady a začít sbírat body. Tréninky budou těžké, jinak utkání nezvládneme – zdůraznil nový trenér třineckého fotbalového týmu.

(BA)

Štítky: , , ,

Komentáře

Čtěte také

REKLAMA Cafe Muzeum
REKLAMA Slam poetry CZ-PL show
Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test