HORNÍ SUCHÁ / Velmi zajímavou iniciativu nabízí Místní skupina PZKO z Horní Suché. Otevírá taneční kroužek pro děti. Tajemství společenského tance a baletu budou poznávat pod odborným dohledem.

Nabídka tanečního kroužku je pro děvčata i kluky z posledního ročníku mateřské školy a pro žáky prvního stupně základní školy. Repertoár bude přizpůsoben věku a preferencím malých tanečníků – v nabídce jsou prvky moderního tance, baletu, společenského tance ve dvojicích a street dance.

Dopis s informací o nabídce tanečního kroužku již rozeslal rodičům předseda MS PZKO Jan Zyder. „S nápadem tanečního kroužku přišly děti, registrovali jsme zájem i ze strany rodičů. Jsme přesvědčení, že tato nabídka je zajímavým doplněním našich současných aktivit – souborů a kroužků fungujících při MS PZKO Horní Suchá“, čteme v dopise.

Kroužek povede Monika Labudková, která dříve pracovala jako vychovatelka v mateřské škole a je profesionální tanečnici. „Paní Monika je velmi zkušená a perfektně se v těchto záležitostech orientuje. Určitě budou spokojení všichni účastníci“ – tvrdí předseda. (tnj)

Štítky: , , ,

Komentáře

Čtěte také


#KTOTYJESTEŚ

REKLAMA Kapela Lipka
REKLAMA Uroczysta akademie

ZWROT TV

Senat Rzeczypospolitej Polskiej Ministerstvo Kultury Fundacja MSZ Fortissimo haloCieszyn

www.pzko.cz www.kc-cieszyn.pl www.prekladypygmalion.cz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą.
Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro národnostní menšiny.

Website Security Test